суббота, 29 марта 2014 г.
Венеція -одне з найунікальніших місць не тільки в Італії, але й у всій Європі.
Немає сумнівів, що і Венеція входить в список найкрасивіших міст Європи. Це місто вважається не тільки одним з найоригінальніших, але і романтичних. Адже місто розташоване на воді, і пересуватися доводиться по вузеньких вуличках на човнах, що дивує, захоплює і нікого не залишає байдужим.
вторник, 18 марта 2014 г.
Тадж-Махал, Індія

Стіни викладені з полірованого напівпрозорого мармуру (привозили на будівництво за 300 км) з інкрустацією з самоцвітів. Були використані бірюза, агат, малахіт, сердолік ... Мармур має таку особливість, що при яскравому денному світлі він виглядає білим, на зорі він виглядає рожевим, а в місячну ніч сріблястим.
На будівництво комплексу було запрошено більше 20 000 майстрів з усіх кінців імперії, а також майстри Середньої Азії, Персії та Близького Сходу. На іншому березі річки повинна була розташовуватися будівля-близнюк з чорного мармуру, але вона не була добудована. З'єднувати ці дві будівлі повинен був міст з сірого мармуру.
среда, 12 марта 2014 г.
Уздовж узбережжя Ла-Маншу в англійському графстві Східний Суссекс розташований дивовижний державний заповідник – прямовисні скелі крейдяні Сім Сестер.
Сім сестер входять до складу однойменного державного заповідника, що займає площу 280 гектарів.
«Сім Сестер» – це зникаюче чудо природи. Хвилі поступово розмивають крейдяну породу, через що відбуваються обвали. Деякі фахівці вважають, що зрештою ці дивовижні скелі можуть завалитися.
Ці скелі виглядають дійсно дуже незвично. Дивлячись з боку, здається, що над пляжем пливе величезна білосніжна завіса.
Сім сестер входять до складу однойменного державного заповідника, що займає площу 280 гектарів.
Вікторія - водоспад на річці Замбезі у Південній Африці. Розташований на кордоні Замбії і Зімбабве. Ширина водоспаду - приблизно 1800 метрів, висота - 128 метрів. Шотландський дослідник Девід Лівінгстон відвідав водоспад у 1855 році і назвав його на честь королеви Вікторії. Раніше водоспад був відомий серед місцевого населення як «Гримлячий Дим» («Mosi-oa-Tunya»).
Практично у кожної країни є щось, що її уособлює і що з нею асоціюється, щось, що є її символом і чиє зображення дозволяє дізнатися про цю країну в будь-якій точці світу. Велика китайська стіна – безперечний символ Китаю, її надбання, слава і гордість.
Так, звичайно, було не завжди. Коли китайські правителі задумати будувати потужне оборонне укріплення на своїх північних кордонах, вони не заглядали так далеко в майбутнє. Захистити країну від набігів кочівників – в цьому полягала основна місія безпрецедентного будівництва. Але була й ще одна, не менш важлива: стіна, як кордон імперії, повинна була чітко позначити, де закінчуються межі лише недавно об’єднаної розрізненої держави, закріпити китайців в межах своєї цивілізації, попередити їх новий перехід в напівкочовий спосіб життя.
Зведення стіни почалося в непростий для Китаю час – III сторіччя до н.е. (Хоча самі перші спроби були зроблені ще в VII столітті до н.е.) було часом нескінченних воєн як усередині країни, так і з ворогами із зовні. Сотні тисяч людей були спрямовані на будівництво. Стіна зводилася буквально на кістках своїх будівельників – правителі вимагали будь-якою ціною якомога швидше досягти бажаного.
Якщо говорити про історію будівництва Великої Китайської стіни, то періодів її зведення Китай знав три. Тричі в країні оголошувалося гігантське будівництво, і тричі величезні натовпи людей зводили нові стіни і вежі, обкреслюючи кордони «Серединної імперії» неприступною перешкодою. Останнє таке будівництво трапилося в період правління династії Мін в 1368 -1644 роки, коли стіна придбала той вигляд, який має і зараз.
У західній Польщі ховається дивовижний ліс, які багато інакше як казковим і не називають. Полягає він всього лише з 400 сосен, зігнутих біля самої основи, немов риболовецькі крюки. Найдивовижніше полягає в тому, що вигин кожного ствола спрямований строго на північ.
У цього лісу є декілька назв - "Кривий ліс", "Скорчений ліс" і "Ліс кривих стволів".
Засаджений в 1930 році "Кривий ліс" був викривлений деяким механічним чином спеціально для того, щоб стволи дерев можна було використати у будівництві човнів, в якості ребер жорсткості.
Спочатку вони були зігнуті практично горизонтально у напрямі півночі, це було зроблено для того, щоб забезпечити максимальний приплив світла, сприяючий їх росту. Завдяки цьому дерева досягли піку свого росту всього за 7-10 років. Сосна також була вибрана неспроста: її деревина дуже міцна і стійка до гниття, тому ідеально підходить для будівництва човнів, використовуваних в солоній або прісній воді. Проте, через всього декілька років після посадки дерев, ліс був покинутий, оскільки будівельна індустрія дерев'яних човнів на той час вимерла як клас.Засаджений в 1930 році "Кривий ліс" був викривлений деяким механічним чином спеціально для того, щоб стволи дерев можна було використати у будівництві човнів, в якості ребер жорсткості.
Водоспад Анхель (Angel Falls) або Салто Анхель (Salto Angel) — найвищий у світі водоспад, розташований на річці Чурун, у тропічних лісах Венесуели, в Національному парку «Канайма», за 750 км на південний-схід від Каракаса. Спадає з гори Ауянтепуй. Загальна висота водоспаду — 979 м (за деякими даними — 1034 м), висота вільного падіння — 807 м.
Дістатися до водоспаду зовсім не просто - він знаходиться в глухій, дикій місцевості серед тропічних джунглів куди не веде жодна дорога. Дістатися до нього можна тільки на моторному човні або на вертольоті. Складність подорожі посилюється тим, що водоспад найбільш повноводний і красивий в дощовитий сезон, коли повітряні екскурсії сильно утруднюються туманами і хмарністю, а човнові - бурхливою водою.
Дістатися до водоспаду зовсім не просто - він знаходиться в глухій, дикій місцевості серед тропічних джунглів куди не веде жодна дорога. Дістатися до нього можна тільки на моторному човні або на вертольоті. Складність подорожі посилюється тим, що водоспад найбільш повноводний і красивий в дощовитий сезон, коли повітряні екскурсії сильно утруднюються туманами і хмарністю, а човнові - бурхливою водою.
Найнеймовірніші місця на Землі, від яких захоплює дух.
Наскільки б витонченими і майстерними не здавалися твори сучасних художників, скульпторів і архітекторів, їм ніколи не перевершити творіння природи.
Зупиніться на хвилину і відчуйте красу цього світу. Сама природа створює ідеальні форми, фактури, кольори, і у нас є унікальна можливість насолодитися цим видовищем - головне в будь-якій ситуації робити вибір на користь подорожей.
Подписаться на:
Сообщения (Atom)